Xpecia yan etkileri

Xpecia Erkek

İçeriğindeki gerek bilimsel ve gerekse bitkisel ürünler arasında yan etki yaptığı bilinen bir madde bulunmamaktadır.Kullanımda herhangi bir yan etki beklenmez.Bu tür ürünler arasında en sık görülen iştah açma ve kilo aldırma sorunun yaşanmaz çünkü çeşitli vitaminler olmakla birlikte iştah artırdığı ve kilo yaptığı bilinen vitaminler özellikle eklenmemiştir.

Xpecia Yan Etkileri

Saç ürünlerinde bir diğer soru işareti ise cinsellik üzerine yan etki yapabileceğidir, xpecia tablette vücuttaki hormon dengesini bozan bir kimyasal (finasterid, dutasterid gibi) bulunmadığı için bu tür yan etkiler görülmez.

Sorunun türüne göre 6 ay kullanım sonrası kesilebilir ancak sürek arz eden durumlarda hiçbir yan etki yapmayacağı için kesintisiz uzun süre kullanılabilir.

Xpecia Kıllanma Yaparmı

kadinlarda-olusan-sac-dokulmesiSaç sorunları olanların sıkça aklına takılan bir sorudur. Böyle bir yan etkisi yoktur ve şu şekilde izah edilebilir; Parklarda çimenler vardır, ekildikten sonraki yıllarda susuz kalmak, besleyici vitaminsiz kalma yada bakım yapılmaması gibi sebeplerle zamanla kalitesi kaybolur, daha cansız hale gelir. Bu çimenler uygun sıklıkta sulanırsa, ek olarak besleyici gübre verilirse çimlerin kalitesi neredeyse ilk günkü haline gelir, daha yeşil görünür, yaprak sayısı artar, yapraklar kalınlaşır yani genel olarak kalitesi artar ama ne kadar sulanırsa sulansın yada ne kadar gübre verilirse verilsin bu çimler asla kavak kadar büyümez hep çim olarak kalır. İşte vücut ve saç kılları da böyledir. Xpecia veya benzeri geniş spektrumlu bir ilaç kullanıldığında kalite kaybetmiş saçlar eski haline yaklaşır ama vücut kıllarında kalite kaybı olmadığı için etkilenmez. Onlar da kalite kaybetmişse en fazla eski kalitesine yaklaşır.

xpecia-yan-etkileriSonuç olarak; Xpecia tablet formülü oluşturulurken saç sorunları konusunda yetkin doktorların görüşü alınarak oluşturulmuş ve yan etkileri olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bakanlık onayıyla üretilen bu tür ürünlerde yan etki göz önünde bulundurularak formülize edilir.

 

18 Comments

Add a Comment
 1. hakan

  sipariş vermek bilgi almak için mesaj atıyorum cevap gelmiyor.

 2. Uzman

  4443722 nolu telefondan arayabilirsiniz, Yada numaranızı bırakın arayalım

 3. Jonathan

  Xpecia Erkek Tablet alerji, ciltte döküntü ve buna bağlı olarak kaşıntı yapar mı ? Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve 20 gündür bu tür şikayetlerim var.

 4. Uzman

  Bu tür şikayetler görülmesi beklenmez, nedenini araştırmalısınız.

 5. Fatih

  Almanya ya gönderme imkaniniz varmi 3 kutu maliyeti ne olur

 6. Uzman

  05493561934 nolu telefondan arayabilir yada whatsapptan yazarsanız,sizi bu konuda bilgilendirip,siparişinizi verebilirsiniz.

 7. Fuat

  İki haftadır xpecia kullanıyorum kaşıntı ve batma hissi oluyor yorumlarda başka bir kullanıcıda aynı şekilde sorun yaşıyormuş bu normal mi

 8. Uzman

  Kaşıntı ve batma hangi bölge de?

 9. Yuksel

  Sac ekim sonrasi xpecia kullanmaya başladım, 1 kutuyu yarılamış durumdayım.Alin kısmında yağlanma ve buna bağlı sivilcelenmeler oldu ,aynı durum bir arkadaşımda da meydana geldi.Doktora gittim x pedia nin yan etkisi olduğunu söyledi. Herhangi bir yan etkisi yok denemelisiniz, kişiden kişiye değişir demeniz daha dogru

 10. Uzman

  Hayır xpecia nın yan etkisi değil, ekilen saçlar,dışarı çıkış yolunu bulamadığı için bu durum görülür.

 11. Mehmet

  Saç ekimi yaptırdım 14.gün xpeica tablet ve hair Forte sprey kullanmaya başladım yüzümde kızarıklık oluştu ve döküntü olmaya başladı bugün kullanmaya başlayalı 3. Gün sorum şu sorunum xpeica tablet kaynaklı mı yoksa hair Forte midir.ona göre birini bırakmayı düşünüyorum.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

 12. Uzman

  Spreylerde alerjik reaksiyon olabiliyor. Öncelikle spreyi bırakın.

 13. Tuberkk Can Özen

  Bu hapı kullanıldığı zaman ereksiyon olmuyormuş. Bu doğrumu?

 14. Uzman

  Hayır.Xpecia tablet tamamen bitkisel extractlardan hazırlanmıştır.

 15. Kısırlık yapıyor mu

 16. Uzman

  Yapmaz.bitkisel extractlardan üretilmiştir,kimyasal içermez

 17. Berkan can yurt

  Ben 23 yaşındaki oğluma aldım saç kısmi dökülmesi vardı doktorlar vitamin önerdi bizde eczaneden xpecia 60 tablet aldık ama oğlumun kafasına takılan ereksiyonu olumsuz etkilediği ve kalp krizi riskini artırdığı söylemleri bu durumlarla ilgili net bilgi paylaşımı yapabilirseniz sevinirim bu doğal ilaca 124 tl verdik söyleme göre xpecia,nın içeriğindeki vitaminler 3 ay sonunda saç dökülmesini durduracak dendi bizde ilacınızın faydalarını duyduk ama googleda şikayet yorumlarınıda okuyunca oğlum ürperdi kafası allak bullak oldu bilgilendirmenizi rica ediyoruz saygılar

 18. Uzman

  merhaba,
  xpecia tablet ,bitkisel extractlar,vitamin ve minerallerden oluşmaktadır. kimyasal içermediği için bu tür sorunlar görülmesi beklenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xpecia Tablet © 2017