Xpecia Üretici Firma

Üretici firma Hair Pharma’dır. Kuruluş felsefesi saç problemi yaşayan insanları, birçok bilimsellikten uzak ürünlerden kurtarıp bilimsel çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış ürünlerle tanıştırmaktır. Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar, farmakologlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en etkili formüllerle geliştirilmiş ürünlerle buluşturmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.

Hair Pharma, bünyesindeki ekibimizle gerek klinik gerek üretim ve Ar-Ge alanında profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda üretimlerimizi yurt içerisinde gerekli tüm donanım ve belgelere sahip Türk Laboratuvarları ve Üretim Tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Onur Kimya Laboratuvarları, Beka İlaç Sanayi ve S.G. Kimya, Fargen İlaç Sanayii gibi iş ortaklarımız ile size en kaliteli ve güvenli ürünleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimizde kullanılan etken hammadeler Avrupa’dan gelmektedir. Bu konuda süren çalışmalarımızı sizlere yine aynı güven ve kalite içerisinde sunmayı hedefliyoruz.

Saç dökülmesi, saçkıran, seboreik dermatit, kepek, kalite kaybı gibi sorunların tedavisi için ilaçlarımız eczane raflarında yerini almış olup yeni ürün geliştirme programımız devam etmektedir.

HP LOGO

Biz saçla ilgili sorunların çözümüne odaklanmış üretici firma olarak, kısa vadede saç dökülmesi alanında Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından birine sahip olmak ve bu başarımızı yine saçla ilgili sorunlara yönelik çözümlerde kullanmayı hedefliyoruz. Orta vadede ise dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak hedeflerimiz arasında. Yaptığımız bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da gün be gün takip etmekteyiz.

HAIR PHARMA CEO
M. FATİH BOLAT

4 Comments

Add a Comment
 1. selim

  xpecianin ureticisi hair pharma diyorsunuz ama kutuda defnilpharma diye alakasiz bir firma ismi var normalde hair pharma yazmasi gerekmiyomu madem ureticisi o ise..

 2. Uzman

  Gerekli araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapan hairpharma, Defnil pazarlayan firma

 3. Sinan Kılıç

  Daha once xpecia kullandim, Su an tekrar basladim hatta 3 kutu aldim. Gunde 2 tablet yemeklerden sonra kullaniyorum. Sorunum şu;sacimda dokulme sikligi artti.Bu takviyenin sahtesi var mi piyasada??? Daha onceki kullanimimda boyle bir sey yasamadim ve moralim cok bozuldu. Urunu trendyoldan aldim. Bu arada formulasyon degisti mi hic? Hep ayni miydi? Cevap icin tesekkur ederim simdiden.

 4. Uzman

  Hayır, minyatürleşşen kalite kaybeden kılların dökülmesi artar, ünlü alttan sağlıklı yeni kökleri çıkışı hızlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xpecia Tablet © 2017