Xpecia Tablet Kadın Erkek Farkı

Bu gurup ürünler genellikle tek form olarak üretilirken Hair Pharma saç sorunlarının cinsiyete göre farklılık gösterdiğini göz önünde bulundurarak farklı içerikte tabletler şeklinde üretmeyi tercih etmiştir.Formlar arsındaki farkların sebebi sorunların çeşitli sebeplerle farklılık arz etmesinden kaynaklanmaktadır.Fazla madde iki çeşittir kadında demir,erkekte isoflavon vardır.

En önemli fark kadın formunda demir elementi varken erkek formunda demir yoktur,erkek formunda isoflavon varken kadın formunda isoflavon yoktur.

Bu şekilde üretimin bilimsel dayanağı şudur;

Kadınlarda aylık rutin kan kaybı sebebiyle kansızlık daha sık rastlanmaktadır ve saç sorunu olan kadınlara ek olarak demir ilacı verilmektedir,xpecia bu soruna çözüm getirmektedir.Erkeklerde kansızlık daha az rastlandığı için buna gerek duyulmaz.

Erkeklerde en önemli sorun DHT olduğu için bunu köke zararını engelleyen isoflavon eklenmiştir,isoflavon bitkisel östrojen olarak kabul edilir.Bayanlarda östrojen seviyesi yeterli olduğundan ihtiyaç duyulmamıştır.

Diğer farklılıklar ise aynı madde varken miktarlarında değişiklikler yapılmıştır bunun sebebi ise kadınların saçını uzatması sebebiyle daha kaliteli saçlara ihtiyaç duyulmasıdır.Kalitesiz saçlar uçtan kırılır,parlaklığını ve doğal şartlara yada kuaförlük hizmetlerine dayanma gücünü kaybeder bu sebepel saç kalitesini artıran maddeler kadın formunda daha yüksek tutulmuştur.

Menopoz dönemi kadınlarda her iki form da tercih edilebilir.

9 Comments

Add a Comment
 1. nursel

  ezcane bana yanlislikla xpecia erkek verdi xpecia kadin yerine.
  sorun yaratirmi hormon ve baska bolgelerimde kil.
  teşekkürler
  uzman
  hormanlarınız etkilenmez başka bir bölgede kıl çıkmaz fakat kullanırken hamile olmamalısınız

 2. EMİNE

  32 YAŞINDA BAYANIM, ERKEK TİPİ DÖKÜLME VARDI, BENDE XPECİA ERKEK KULLANDIM, SAÇIM İNANILMAZ DÖKÜLÜYOR , ACABA NEDENİ BU İLAÇ OLABİLİR Mİ, BAŞKA KADINLARDA YAN ETKİSİ NEDİR.

 3. Uzman

  Kadınlarda dökülmenin %50 sinin nedeni genetik dökülme ise kalan %50 nin nedeni sistemik hastalıklardır. Öncelikle durumun araştırılması gerekir. Tek başına xpecia tablet kullanmanız yeterli olmaz. Eğer dökülmeniz varsa erkek tipi diye erkek için olanı kullanmanız çok da doğru değil. Çünkü kadın tipi kadınlardaki dökülmelere yönelik planlanmıştır buna erkek tipi dökülme dahil. Bir de saç dökülmesi tedavisi sabır ister en erken sonuçları 3. Ayda alırsınız. Xpecia tablet ile birlikte hairforte spreyde kullanın

 4. Ece

  21 yaşından erkek için olanı verilmiş kullanmamda sakınca var mı hormonlarda vs

 5. Uzman

  Erkek tipi dökülmelerde erkek olanı veriyorlar fakat biz kadınlar için olanı almalısınız.

 6. Merve

  20 yaşındayım,hamilelik durumum yok. Çocukluğumdan bu yana saçlarımda dökülmeler oldu. Özellikle erkek tipi saç dökülmesiydi. 5 ay önce saç ekimi uygulandı. Şuan çıkan saçlar seyrek. Saçlarımın daha gür çıkması için erkek formunu mu, kadın formunu mu kullanmam daha uygun olur?

 7. Uzman

  Merhaba,
  Kadın formunu kullanın,beraberinde biotin 5mg tabletde alabilirsiniz

 8. Ümit kara

  Merhaba xpecia kadın aldim yanlışlıkla..Ben erkeğim devam etsem sorun olur mu

 9. Uzman

  sorun olmaz. farkı demir içermesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Xpecia Tablet © 2017

yeni