Hairpharma

Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.

Hair Pharma, bünyesindeki ekibimizle gerek klinik gerek üretim ve AR-GE alanında profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda üretimlerimizi yurt içerisinde gerekli tüm donanım ve belgelere sahip Türk Laboratuarları ve Üretim Tesislerinde gerçekleştirmektedir. Biz Hair Pharma olarak, saç dökülmesi alanında Türkiye’nin en büyük laboratuarlarından birine sahip olmak ve bu başarımızı yine saç sorunlarına yönelik çözümlerde kullanmayı hedefliyoruz. Orta vadede dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak hedeflerimiz arasında. Hair Pharma kendi yaptığı bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da yakından takip etmektedir.

3 Comments

Add a Comment
 1. Tuğba

  Ben böbrek hastasıyım, xpecia kadını kullanabilir miyim?
  Uzman
  kullanabilirsiniz, böbreklere zararlı madde içermemektedir.

 2. oguzhan

  merhaba xpeciayi 15 gundur kullaniyom sac dokulmem daha cok artti gibi yan etki mi ypti dokulmenin artmasinin sebebi nedir ilaci birakmalimiyim

 3. Uzman

  dökülmenin artması normal. alttan yeni sağlıklı kıllar geliştikçe minyarürleşmiş ve kalite kaybetmiş kıllar dökülecektir. Sabırlı olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xpecia Tablet © 2017