Xpecia Nedir?

Xpecia Erkek

Saç dökülmesi tedavisi dendiğinde akla ilk bölgesel uygulamalar gelmektedir. Büyük çoğunluğu sprey bir kısmı damla formundadır. Bilimsel olanlardan tatmin edici sonuçlar alınmaktadır. Bölgesel ilaç kullanımında hastalar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirmekte sıkıntı yaşayıp, büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa saç dökülmesi sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur. Sprey tarzı kullanımda bir diğer sorun da saçta yaptığı kısa süreli değişimdir, yağlı veya ıslak görünüm kişiyi rahatsız edebilmektedir. Kokulu ürünlerde ayrıca koku sorunu da yaşanabilmektedir.

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır. Xpecia Tablet İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı ve uyumu daha da kolaylaştırmaktadır. Kullanımda iki tablet aynı anda alınabildiği gibi günün karşı saatlerinde teker teker de alınabilir.

Bir Cevap Yazın

Xpecia Tablet © 2017